FTTH Optické Vlákno Sekáček SKL-6C

Nový produkt

Skladem

1000 ks

458.90 Kč

FTTH Optické Vlákno Sekáček SKL-6C Přesnost

Štítky: holé vlákno adaptér, e2000 fiber adaptér, ftth nástroj, zlaté vlákno sekáček, fiber optic splitter, Splitter 1x8, aua vlákno sekáček, malé vlákno sekáček, vlákno adaptér tosiba, sada ftth
Značka Y
Číslo Modelu SKL-6C
Certifikace NIC
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

FTTH Optické Vlákno Sekáček SKL-6C

FTTH Optické Vlákno Sekáček SKL-6C

1 Recenze
184.69 Kč

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) Značka: FIS Model: F11301T Charakteristika: celková délka: 148 Při použití a není třeba pro nastavení clony, nejvíce rychlé odizolování Speciální tvarovací frézy frézování, přesné clony, což není

2 Recenze
460.78 Kč

vezměte prosím na vědomí: Výchozí s 3ks 1310nm vedlejší Vlákno modul a 3ks 1550nmB strana, 6ks 1550nm B Straně nebo 6ks 1310nm stranu může být poskytnuta jako žádost.Fast Ethernet Přepínač 10/100Base-Tx na 100Base-FX Fiber Switch Fast Ethernet Switch je Fiber Ethernet Přepínač, který je speciálně určen pro monitorování

1 Recenze
413.20 Kč

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 www.ever-elink.com 10pcs/lot 10 párů telepone modoule 10pcs/lot 10 párů telepone modoule pružiny zapadne do zapojení modulu Krone Článku Hlasová linka svorkovnice

1 Recenze
123.13 Kč

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp)

Související produkty